Auto zastępcze

Twoje auto dostawcze jest w warsztacie?

Ktoś rozbił Twoje auto…?

Kolizja z Twojej winy pozbawiła Cię samochodu? 

W EASY rozwiążemy Twój problem!

Auto zastępcze

Jeśli inny kierowca uszkodził Twoje auto, to masz prawo wynająć zastępczy pojazd tej samej klasy z wypożyczalni na czas naprawy. Fakturę za wynajem przedstawiasz ubezpieczycielowi sprawcy. Nie ma znaczenia gdzie chcesz wynająć auto i za ile. Firma ubezpieczeniowa nie może wskazywać nam konkretnej firmy ani narzucać żadnych limitów.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą to auto zastępcze należy Ci się aby dalej wykonywać swój zawód.

W przypadku osoby fizycznej przed wynajęciem pojazdu należy złożyć oświadczenie w firmie ubezpieczeniowej sprawcy iż pojazd jest nam niezbędny w codziennym życiu, jest nam potrzebny na dojazdy do pracy, zakupy itp. Regulują to przepisy kodeksu cywilnego nałożone na ubezpieczyciela przy podpisywaniu umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Firma Easy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom uruchomiła usługę „ Easy Free Auto”.

Jeśli jesteś poszkodowanym kierowcą niezależnie czy instytucjonalnym czy indywidualnym dostaniesz od nas pojazd zastępczy na czas naprawy bez ponoszenia żadnych kosztów ( w przypadku podmiotów należy uregulować na miejscu podatek Vat 23% ).

Wystarczy, że zadzwonisz do Nas i umówisz się na odbiór auta. Resztę załatwimy za Ciebie. Musisz mieć przy sobie niezbędne dokumenty:

 

Sam widzisz – to jest Easy! Zadzwoń już teraz: +48 2204